گارانتی چیست

خدماتی است که شرکت‌های واردکننده و تولیدکننده ساعت در طی مدت زمان تعیین شده از سوی شرکت توسط نمایندگی­های معتبر به مشتری ارائه می­دهند. تنها ایراداتی شامل گارانتی می­شوند که مربوط به مواد اولیه و تولید کالا هستند و در زمان تحویل ساعت وجود داشته‌اند.

انواع ضمانت های شیک پوش

تمامی کالاهای موجود در فروشگاه آنلاین شیک پوش دارای دو نوع گارانتی می باشد.

 1. گارانتی سلامت و کیفیت کالای فروشگاه آنلاین شیک پوش
 2. گارانتی یکساله رنگ و کارکرد موتور فروشگاه آنلاین شیک پوش

 

گارانتی سلامت و کیفیت کالای فروشگاه آنلاین شیک پوش

شیک پوش در زمین حفظ و تکریم حقوق مشتریان ملزم دانست که تمامی کالاهای فروخته شده خود بجز دسته ساعت مچی با کیفیت های کپی را با گارانتی سلامت وکیفیت عرضه نماید.

این نوع گارانتی ما را ملزم می کند تا همه کالاهای مشمول گارانتی را بصورت کاملا سالم و با کیفیت به مشتری خود تحویل دهد و در صورت عدم سلامت کالا و عدم تایید کیفیت کالا توسط مشتری, می توانید از این گارانتی استفاده نمایید.

لازم به ذکر است زمان اعتبار گارانتی از لحظه ثبت سفارش تا زمان تحویل کالا درب منزل می باشد و پس از تحویل کالا حق استفاده از گارانتی از شخص تحویل گیرنده سلب می شود.

گارانتی سلامت به چه معناست؟

همانطور که در اسم گارانتی مشخص است کالایی که به مشتری تحویل داده می شود باید در سلامت کامل باشد. و از هرگونه شکستگی ,ضرب دیدگی , خط و خش, پارگی , آب خوردگی و تمامی شرایطی که سلامت یک کالا را از بین می برد مبرا باشد. و شخص تحویل گیرنده کالا ملزم به چک کامل کالا در هنگام تحویل کالا می باشد و  در صورت مشاهده هرگونه مشکلاتی که در پاراگراف فوق ذکر شده با اطلاع به مامور پستی و ما از شرایط گارانتی استفاده نماید.

گارانتی کیفیت کالا به چه معناست؟

گارانتی کیفیت کالا شرایطی را برای مشتری محیا می کند تا در صورت عدم تطابق کالا با تصویر اعلام شده در فروشگاه یا عدم کیفیت اعلامی فروشگاه بتواند از شرایط گارانتی استفاده نماید.

شرایط استفاده از گارانتی سلامت و کیفیت کالای فروشگاه آنلاین شیک پوش
 1. در هنگام تحویل در صورت بروز مشکل مامور پست و مارا اطلاع بدین
 2. پس از تایید اپراتور و انجام امور مربوطه گارانتی می توانید کالا را به با تواجه به شرایط رویه بازگرداندن کالا مرجوع نمایید.

گارانتی یکساله رنگ و کارکرد موتور فروشگاه آنلاین شیک پوش

تمامی ساعت مچی های فروخته شده در فروشگاه شیک پوش که با کیفیت های کپی می باشند شامل این گارانتی می باشد.

*توجه فرمایید که فروشگاه همانند تمامی شرکت های گارانتی دهنده یکسال خود را ملزم به پاسخگویی به مشتریان تحت شرایط گارانتی می داند و این بدان معنا نیست که ساعت های یکسال کارمی کنند یا بعد یکسال رنگشان از بین می رود و این کاملا به شرایط استفاده شما می باشد.

قوانین استفاده از گارانتی در کشور

 1. بندهای ساعت‌های مچی از هر نوع شامل گارانتی نمی‌شوند.
 2. ایرادات ظاهری ساعت تنها از ۳ تا ۲۴ ساعت قابل گزارش هستند. پس از آنهیچ‌گونه گزارشی قابل قبول نیست. میزان مهلت گزارش توسط شرکت تولید کننده تعیین می­شود.
 3. ساعت‌های دارای بدنه فلزی با رنگ آبکاری پس از مدتی استفاده به مرور کمرنگ می­شوند. رنگ آبکاری ساعت شامل گارانتی نمی‌شود.
 4. در ساعت‌هایی که های کپی high copy هستند ضد آب بودن ساعت شامل گارانتی نیست.
 5. رنگ قالب و بدنه ساعت‌هایی که اصل هستند شامل گارانتی است.
 6. سهل‌انگاری در نگهداری ساعت مانند ضربه خوردن، افتادن و شکستگی شامل خدمات گارانتی نیست.
 7. آبداغ و بخار آب شامل گارانتی ضدآب بودن نیستند. ساعت در این فضاها به دلیل شل شدن واشر دور صفحه آن در برابر آب نفوذپذیر می­شود.
 8. در ساعت‌های اصل مقاومت ساعت در برابر آب ذکر شده است، در صورتی که ساعتی که صدمه دیده است شرایط آن را رعایت نکرده باشید شامل گارانتی نمی‌شود.

۱۰مقاومت‌های موجود در برابر آب به صورت کد در ساعت ذکر می‌شود. ساعت‌هایwater resistant مقاوم در برابر نفوذ آب هستند. واحدهای ATM و BAR تعیین کننده میزان مقاومت ساعت هستند. هر یک واحد از این علائم برابر ۱۰ متر آب است.

 1. هرگونه نقص در کارکرد موتور زمانی برای گارانتی قابل قبول است که در زمان تولید ساعت اتفاق افتاده باشد.
 2. رنگ ثانویه موجود بر روی بدنه ساعت‌ها تنها در صورتی شامل گارانتی می­شود که شرایط ذکر شده در گارانتی مربوطه را داشته باشد.
 3. رنگ اصلی بدنه در ساعت‌های برند و اصل ثابت هستند و به مرور زمان دچار مشکل نمی­شوند. به این دلیل شامل گارانتی نیز نمی­شوند.
 4. رنگ بدنه در صورتی که در اثر ضربه و خراشیدگی عمدی و حادثه­ای از بین رفته باشد شامل گارانتی نمی‌شود.