دنیای دیجیتال

قیمت Samsung Galaxy Z Fold 2 در آمریکا ۲۰۰ دلار کاهش یافت ، حتی با کد ارجاع مقرون به صرفه تر

قیمت Samsung Galaxy Z Fold 2 در آمریکا ۲۰۰ دلار کاهش یافت ، حتی با کد ارجاع مقرون به صرفه تر

قیمت Samsung Galaxy Z Fold 2 در آمریکا ۲۰۰ دلار کاهش یافت ، حتی با کد ارجاع مقرون به صرفه تر سامسونگ منحنی خود را به رقبایی که قصد دارند امسال به بازار نوپای گوشی های هوشمند تاشو وارد کنند انداخته است. این شرکت قیمت Galaxy Z Fold 2 با ۲۰۰ دلار ، به این معنی که اکنون به جای آن با ۱۷۹۹ دلار شروع می شود ۱،۹۹۹ دلار.

قیمت جدید اکنون در وب سایت سامسونگ و همچنین Verizon ، AT&T و Best Buy قابل اجرا است. اکنون این تلفن در کره جنوبی و انگلیس نیز مقرون به صرفه تر است.
در ماه فوریه ، قیمت Z Flip 5G 250 دلار کاهش پیدا کرد و اکنون با قیمت ۱،۱۹۹ دلار در دسترس است.

برنامه ارجاع جدیدی که برای سری Galaxy Z راه اندازی شده است ۱۰۰ دلار بیشتر قیمت را کاهش می دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک کد ارجاع معتبر از شخصی که دارای دستگاه سری Z است ، به ازای ۹to5Google . کد را می توان در برنامه کاربران سامسونگ ، تحت خدمات Z Premiere تولید کرد.

قیمت Samsung Z Fold 3 با Z Fold 2 مطابقت دارد

سامسونگ دارد امسال اهداف جاه طلبانه ای را برای تلفنهای تاشو خود تعیین کنید و کاهش قیمت ایده خوبی است ، همانطور که توسط Galaxy S21 سری ‘ نویدبخش فروش زودهنگام .
گفته می شود این شرکت قصد دارد سه گوشی تاشو و یک گوشی گوشی دو لولایی امسال. گزارش شده که در سال ۲۰۲۰ حدود ۳.۵ میلیون تلفن تاشو ارسال کرده و پیش بینی می شود فروش امسال به ۷.۵ میلیون دستگاه برسد. از سوی دیگر ، غول کره جنوبی می خواهد فروش تاشو در حد نوت باشد که معمولاً بیش از ۱۰ میلیون واحد در سال است.

عنوان Z Fold 3 و Z Flip 3 احتمالاً با قیمت های جدید سلف های خود مطابقت دارد و این می تواند به chaebol کمک کند تا تسلط خود را در دسته سودآور تاشو که حاشیه های زیادی را نوید می دهد ، حفظ کند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.