دنیای دیجیتال

One Hyper موتورولا در حال بروزرسانی به اندروید ۱۱ است

One Hyper موتورولا در حال بروزرسانی به اندروید ۱۱ است

One Hyper موتورولا در حال بروزرسانی به اندروید ۱۱ است

One Hyper موتورولا از بهترین گزینه ها برای کسانی است که به دنبال یک دستگاه مقرون به صرفه می گردند.ه کمی بیش از یک سال در بازار وجود دارد ، اما قیمت تنها چیزی نیست که این تلفن همراه را به یک گوشی  موبایل خوب تبدیل می کند.

از آنجا که اولین حضور خود را در بازار زمانی انجام داد که اندروید ۱۱ هنوز نبود ، Motorola One هایپر با اندروید ۱۰ معرفی شد. خوشبختانه ، موتورولا تصمیم گرفت که این گوشی میان رده به اندازه کافی شایسته باشد تا بتواند برخی از منابع را سرمایه گذاری کند و آن را به سیستم عامل Android 11 بیاورد.

از این هفته ، برخی از کاربران One Hyper در برزیل برای به روزرسانی Android 11 واجد شرایط هستند (از طریق پیونیکا ). لبته فعلا همگانی نیست ، اما حداقل یک کاربر بعد از آپدیت تلفن همراه خود به اندروید ۱۱ و برای اثبات آن برای برخی از افراد ، تصویری از صفحه منتشر کرد.

متأسفانه ، فقط می دانیم که به روزرسانی شامل وصله امنیتی ماه مارس است. فراتر از این ، ما انتظار داریم که نسخه های معمولی Android 11 پیشرفت هایی داشته باشد که اکثر گوشی ها از آن بهره می برند ، اما موتورولا ممکن است برخی موارد خاص خود را در این زمینه داشته باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
مشاهده
اپل به انتشار قریب الوقوع iOS 14.5 و احتمالاً 5G iPad Pro (2021) اشاره دارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.