دنیای دیجیتال

بازی های بیشتری به Apple Arcade اضافه شدند

بازی های بیشتری به Apple Arcade اضافه شدند

بازی های بیشتری به Apple Arcade اضافه شدند

 Apple Arcade  ; اپل رکورد فعلی خود را در فروش آیفون در سال مالی ۲۰۱۵ ثبت کرد. اپل با احساس نزدیک بودن به اوج درآمد گوشی ، تصمیم گرفت که روی واحد خدمات خود تمرکز کند زیرا هدف آن کاربران فعال آیفون است و به شرکت اجازه می دهد تا درآمد و سود کسب کند بدون اینکه نگران تعداد آیفون هایی باشد که ممکن است بفروشد. در عوض ، غول فناوری هدف خود را برای رسیدن به درآمد ناخالص ۵۰ میلیارد دلاری خدمات تا سال ۲۰۲۱ از ۲۴.۳۵ میلیارد دلار جمع آوری شده از دومین واحد تجاری بزرگ خود در سال مالی ۲۰۱۶ قرار داد. و درست به موقع ، اپل با ضبط هدف از هدف خود در سال مالی ۲۰۲۰ پیشی گرفت. ۵۳.۷۷ میلیارد دلار درآمد خدمات.

اپل به هدف خود برای تولید ۵۰ میلیارد دلار درآمد خدمات تا سال ۲۰۲۰ رسیده است

 

مشاغل این گروه شامل App Store ، iCloud ، Apple Music ، Apple Pay ، Apple TV + ، Apple News + ، Apple Fitness + ، Apple Arcade و موارد دیگر است. جلب رضایت مشتری برای انجام پرداخت های مکرر برای اشتراک هر ماه یک ایده هوشمندانه بود و علاوه بر درآمد خوب خدمات ، به نظر می رسد اپل امسال به لطف طراحی مجدد که ظاهر محبوب آیفون را به دست آورد ، ممکن است رکورد فروش آیفون را بشکند ۴ و آیفون ۴s. همچنین کمک به فروش آیفون در سال جاری این واقعیت است که سری های iPhone 12 برای اولین بار از اتصال ۵G پشتیبانی می کند. “>

امروز ، اپل ۳۰ بازی موبایل جدید به Arcade اضافه کرد که مجموع آنها را به ۱۸۰ رساند. عناوین اضافی شامل Fantasian ، بازی ایجاد شده توسط توسعه دهندگان Final Fantasy . نسخه های جدید NBA 2K و مسیر اورگان همراه با بازی های پلاتین اضافه می شوند ‘ جهان شیاطین . اپل همچنین دو دسته بازی جدید اضافه می کند: “Classics بی انتها” و “App Store Greats”. در حالی که اکثر بازی های Arcade را می توان از طریق Apple TV ، Mac و iOS انجام داد ، بازی های این دو دسته را فقط می توان در iPhone و iPad انجام داد.

گفته می شود ، اپل از زمانی که بازیکنان به بازی های خاصی می دهند خیلی راضی نیست. در حقیقت ، شایعه شده است که اپل از معاملات خود برای خرید بازی های جدید برای Arcade عقب نشینی کرده است. سال گذشته ، برخی گزارش ها حاکی از این بود که اپل به دنبال بازی هایی است که بتواند مشترکین Arcade را درگیر خود کند. به عنوان نمونه ، اپل از Grindstone ، معمایی چند سطح از Capybara Games ، به عنوان نوع محتوای مورد نظر خود نام برد.
به آن دسته از توسعه دهندگانی که مراحل مشخصی را پشت سر گذاشتند از اپل پول دریافت کردند و به آنها گفته شد که در صورت بازی هایشان ممکن است در آینده دوباره با اپل کار کنند. وعده حفظ اشتراک مشترکان را نشان داد. آن دسته از شرکت هایی که قادر به ارائه بازی های هیجان انگیز نیستند و باعث می شود مشترکان سرگرم شوند و برای موارد دیگر بازگردند ، پس از از دست دادن معاملات خود با اپل ، دچار مشکلات مالی شده اند. حتی اگر این توسعه دهندگان بتوانند گوگل و سرویس Play Pass آن را به بازی های خود علاقه مند کنند ، باز هم ممکن است برای جبران ضربه مالی که از لغو اپل می گیرند کافی نباشد. گفته می شود Google براساس میزان تعامل کاربران Play Pass با یک بازی به توسعه دهندگان پرداخت می کند. از طرف دیگر ، اپل برای استفاده از بازی هایشان در برنامه Arcade با توسعه دهندگان قرارداد منعقد می کند.

Arcade 4.99 دلار قیمت دارد در هر ماه یا ۴۹.۹۹ دلار برای یک سال کامل. مشترکان هیچ هزینه اضافی درون برنامه ای پرداخت نمی کنند. کسانی که دستگاه جدید اپل را خریداری می کنند واجد شرایط دریافت سه ماه آزمایشی رایگان به Arcade هستند. اگر هرگز در Arcade مشترک نشده اید ، می توانید از یک دوره آزمایشی یک ماهه رایگان قبل از شلیک پول نقد واقعی برای اشتراک استفاده کنید.

اگر می خواهید از “خرید عمده” استفاده کنید ، بسته نرم افزاری Apple One به شما امکان می دهد با Arcade و چندین سرویس دیگر Apple با قیمت تخفیف ارتباط برقرار کنید. با ۱۴.۹۵ دلار در ماه ، می توانید اشتراک فردی را خریداری کنید که شامل Apple Music ، Apple TV + ، Apple Arcade و ۵۰ گیگابایت iCloud باشد. با این کار ماهیانه ۶ دلار در مشتری صرفه جویی می شود. با ۱۹.۹۵ دلار در ماه ، مشترک می تواند Family Bundle را در مجموع برای شش نفر خریداری کند. پس انداز قیمت هر ماه ۸ دلار است و شامل Apple Music ، Apple TV + ، Apple Arcade و ۲۰۰ گیگابایت iCloud است. رده بالای Apple One Premier است و هر ماه ۲۹.۹۵ دلار قیمت دارد. این سطح ماهانه ۲۵ دلار صرفه جویی می کند و به گونه ای طراحی شده است که با حداکثر پنج نفر دیگر به اشتراک گذاشته می شود. این ردیف شامل Apple Music ، Apple TV + ، Apple Arcade ، ۲ ترابایت iCloud است. همچنین با News + و Fitness + همراه است.

 

مشاهده
اپل به انتشار قریب الوقوع iOS 14.5 و احتمالاً 5G iPad Pro (2021) اشاره دارد
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.