مد و استایل

زمان بر اساس طراحی: تیم های رادو با طراحان بین المللی برای مدل های مربع واقعی مشارکتی (به روز شده با تصاویر زنده)

زمان بر اساس طراحی: تیم های رادو با طراحان بین المللی برای مدل های مربع واقعی مشارکتی (به روز شده با تصاویر زنده)

زمان بر اساس طراحی: تیم های رادو با طراحان بین المللی برای مدل های مربع واقعی مشارکتی (به روز شده با تصاویر )

رادو به دلیل استفاده خلاقانه از طراحی ساعتهای کلاسیک و استفاده نوآورانه از مواد ، برای بیشتر علاقه مندان به ساعت شناخته شده است. در آغاز سال جاری ، ما این فرصت را داشتیم که این مارک عضلات خود را در منطقه سابق خم کنیم ، و از مدل های جدید شماره گیری سبز به محبوب کاپیتان کوک ؛ در تابستان ، دومی را در محل کار ، با پوشش سرامیکی ، اسکلت دیده شده Trim Thinline Anima . در مدل های جدید طراح واقعی مربع که پاییز امسال منتشر شد ، رادو ماهرانه خلاقیت غیرمعمول را با مواد بدیع گرد هم می آورد.


برای تولید سه مدل مشترک ، رادو با دوتایی ایتالیایی FormaFantasma ، طراح انگلیسی Tej Chauhan و تیم ژاپنی YOY همکاری کرد. هر ساعت از مدل کلاسیک True Square Rado به عنوان صحنه ای برای طراحی منحصر به فرد شریک طراحی خود در طراحی ساعت استفاده می کند. به طور جداگانه یا با هم ، آنها همه کاره بودن بوم Rado را هنگام قرار گرفتن در دستان خلاق به نمایش می گذارند.

True Square Formafantasma

True Square Formafantasma همانطور که از نامش مشخص است ، توسط FormaFantasma ، یک استودیوی طراحی ایتالیایی ، به رهبری دو نفره آندره Trimarchi و Simone Farresin ، به صورت مشترک طراحی شده است. این مدل دارای یک جعبه سرامیکی مربع ۳۸ میلی متر در ۱۰.۴ میلی متر مربع است که در رنگ خاکستری روشن تولید شده و دارای یک تاج کوچک و امضا شده در کنار آن است. شاخه های ساعت به راحتی از روی کیس بیرون می آیند و قاب مربع ۵۰ متری مقاوم در برابر آب را به یک دستبند سه پیوندی ادغام می کنند.

مشاهده
کاوش مواد جدید: Rado Captain Cook Ceramic (با عکس های جدید) را راه اندازی می کند

شماره گیری در واقع گسترش بیشتر قاب است ، فقط یک دایره کوچک در مرکز آن ویژگی های زمان سنجی ساعت را نشان می دهد. این دایره مرکزی از طریق کریستال یاقوت کبود محافظت می شود ، در حالی که عقربه های ساعت ، دقیقه و ثانیه تاریک در مرز آن از نظر ضخامت نسبی با یکدیگر متفاوت هستند. با توجه به مارک تجاری ، یک موتور کالیبر مکانیکی بدون نام است که می تواند ۸۰ ساعت ذخیره انرژی داشته باشد.

طراحی True Square Formafantasm کم اهمیت است ، و شماره گیری مرموز آن به عنوان یک قطعه مرکزی است. آنچه در مورد طراحی جالب است ، انتخاب مبهم کردن نمای صفحه با گلدان سرامیکی منبسط شده است – که در مقایسه با صفحه معمولی “رمز و راز” ، که اغلب از دستان شناور استفاده می کند ، به نظر می رسد یک گزینه بدیع و جدید است. سودمندی این نوع چیدمان زمان نسبتاً محدود است ، اما ساعت مطمئناً بیانگر مد روز است.

میدان واقعی Tej Chauhan

در حال حاضر از Formafantasm دست کم گرفته شده ، اکنون به پر جنب و جوش ترین مدل سه مدل یعنی True Square Tej Chauhan رجوع می کنیم. این مدل با همکاری Tej Chauhan ، یک طراح صنعتی بریتانیایی تولید می شود و ویژگی های آن رنگ آمیزی متنوع ، بافت های متناوب جالب و اشکال متضاد است.

مانند مدل قبلی ، True Square Tej Chauhan دارای یک جعبه ۳۸ میلی متر مربع است ، این مورد در یک سرامیک زرد رنگ سوخته که با صفحه سیاه آن و تاج فلزی امضا شده در تضاد است. این دستبند دوباره از ساختار یکپارچه استفاده می کند ، هرچند این بار به جای نوع سرامیکی سه پیوندی با چرم متناسب رنگ است.

مشاهده
ساعت مچی ایده آل شما چیست؟ این یک برنامه 10 مرحله ای برای یافتن آن است

در زیر کریستال یاقوت کبود مربع شماره گیری مشکی مات قرار دارد که برای هر ساعت یک حلقه دقیقه ای بیرونی و کشیده انتخاب می شود. این دوره از ساعت ۹ تا ۱۲ با رنگ آبی مشخص شده است ، “مارک می گوید:” به زمانی از روز که همه چیز شروع به حرکت می کند – صبح در دفتر یا عصر در یک شب بیرون بروید. ” عمیق تر روی صفحه ، حلقه های متحدالمرکز به طور پیوسته از اندازه عقربه های مجموعه منحصر به فرد عقربه ها در مرکز خود کاسته می شوند. در موقعیت ساعت ۳ ، رنگ دیگری در یک پنجره تاریخ با لهجه نارنجی مشاهده می کنیم ، خود موازی با آرم ظریف Rado در ساعت ۹. کالیبر اتوماتیک نامشخص دیگری در کیس بک رنگ روکش دار PVD ساعت مضراب شده و ذخیره ۸۰ ساعته برق را ارائه می دهد.

True Square Undigital

سه گانه True Square گرداگرد True Square Undigital است که با همکاری استودیوی طراحی مستقر در توکیو YOY به رهبری Naoki Ono و Yuki Yamamoto طراحی شده است. این مدل کمتر از Formafantasma مرموز است و از Tej Chauhan پیچیده تر است ، در عوض سبک مدرن و مینیمالیستی خود را در نمای کامل قرار می دهد.

>کیف سرامیکی ، در همان ابعاد دو مدل دیگر ، رنگ مشکی مات را انتخاب می کند و در یک دستبند و تاج سه پیوندی به سبک Formafantasma ادغام می شود. در زیر کریستال یاقوت کبود یک صفحه سیاه مشکی مات منطبق با سه ویژگی قرار دارد که در مرکز قرار دارند. اولین و برجسته ترین آنها عقربه های ساعت و دقیقه آنالوگ با الهام از دیجیتال است که از مکانیسم های زمان سنج دیجیتال تأثیر مستقیم می گیرد. طول هر دو عقربه یکسان است ، اگرچه عقربه ساعت نیمه سفید / نیمه سیاه است در حالی که عقربه دقیقه کاملاً سفید است. دو مورد دیگر آرم تن صدا Rado در زیر مرکز شماره گیری و یک اسکریپت حتی کوچکتر “Swiss Made” در زیر آن به همان سبک است. True Square Undigital احتمالاً از همان حرکت ۸۰ ساعته خودکار ذخیره انرژی مانند خواهر و برادرهای خود استفاده می کند.

قیمت و در دسترس بودن

هر سه ساعت هم از طریق نمایندگی های مجاز رادو و هم از طریق رادو مستقیم در دسترس هستند. True Square Formafantasma با قیمت ۲۵۵۰ دلار ، True Square Tej Chauhan با قیمت ۱۸۰۰ دلار و True Square Undigital با قیمت ۲۳۵۰ دلار به فروش می رسد. از هم اکنون ، رادو اعلام نکرده است که هیچ یک از مدل ها به صورت نسخه های محدود تولید می شوند. با این حال ، از آنجایی که این محصولات ویژه سال ۲۰۲۰ عرضه می شوند ، به احتمال زیاد مارک تولیدی مدل ها را متوقف می کند تا جایگزین انتشار مشترک طراحان ۲۰۲۱ شود.

۵ ساعت نمادین از ذهن جرالد جنتا

مشاهده
5 ساعت نمادین از ذهن جرالد جنتا
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.