مد و استایل

Deep Black: آزمایش تاریک خلیج Tudor Black

Deep Black: آزمایش تاریک خلیج Tudor Black

Deep Black: آزمایش تاریک خلیج Tudor Black

ساعت سیاه برای غواصی در تاریکی عمیق مناسب است آبها ، و در خشکی نیز بسیار عالی به نظر می رسند. در این ویژگی از بایگانی WatchTime ، ما Tudor’s را آزمایش می کنیم مدل محبوب در نسخه کاملا سیاه خود که اخیراً راه اندازی شده است: Dark Black Bay Dark.

طی چند سال گذشته خلیج سیاه Tudor Heritage به یک مجموعه ساعت مهم و جذاب تبدیل شده است. این در سال ۲۰۱۲ با یک مدل یکپارچهسازی با سیستمعامل از جنس استنلس استیل با یک حاشیه قرمز ساعت غواصی ، در سال ۲۰۱۴ توسط نسخه رزرو شده تر با یک حاشیه چرخان آبی و سپس یک سال بعد با ساده ترین نسخه تا کنون ، به رنگ سیاه به بازار عرضه شد. .

Tudor در سال ۲۰۱۶ با معرفی Heritage Black Bay در برنز ، در یک قاب ۳۶ میلیمتری ، و با یک نسخه کاملاً اسپرت کاملاً سیاه ، دور جدیدی از کارها را آغاز کرد. بعلاوه تمام مدلهای جدید و موجود Heritage Black Bay از جنبش MT5602 در داخل به جای ETA 2824 که قبلاً استفاده می شد استفاده خواهند کرد. (MT5602 در سال ۲۰۱۵ معرفی شد.)

شماره گیری دارای یک پایان مات قاب چرخشی دارای یک مسیر آلومینیومی براق است.

طیف گسترده ای از بندها و دستبندهای مختلف همچنان تنوع ایجاد می کنند. هر ساعت با یک دستبند سه ردیف از جنس استنلس استیل یا یک بند چرمی عتیقه همراه است و یک بند پارچه ای نیز با هر یک از گزینه ها همراه است. جسورانه ترین انتخاب مدل ۳۶ میلی متری Tudor 2016 با بند پارچه ای “استتار شهری” است.

ساعت مورد آزمایش ما دارای یک دستبند استیل ضد زنگ با روکش PVD مشکی و مناسب با بدنه است. در حالی که صفحه شماره گیری مات دارد ، حاشیه چرخان با یک آهنگ آلومینیومی براق از هم جدا می شود. این واقعیت که این انگشتر از سرامیک ساخته نشده است و بنابراین در معرض خراشیدگی است ، نمی توان در ساعتی که بیش از ۴۰۰۰ دلار قیمت دارد ، نادیده گرفت.

جنبش داخلی محکم و کاربردی Black Bay Dark از حداقل دکوراسیون برخوردار است.

اما یک جنبه کاملاً مثبت جنبش است ، به ویژه با توجه به ارزشهای سنتی و دقیق Tudor. این برادر کوچک با رولکس با اطمینان از بازرسی از هر حرکتی توسط COSC ، موسسه رسمی آزمایش زمان سنج در سوئیس ، انتظارات اولیه را برآورده می کند. علاوه بر معیارهای دیگر ، صدور گواهینامه COSC مستلزم این است که میانگین انحراف میزان ساعت در هر -۴ و +۶ ثانیه در روز باقی بماند.

مشاهده
Louis Vuitton اولین هفته مد بدون تماشاگران در پاریس را در لوور به پایان رساند

آزمایش ما روی ماشین زمان الکترونیکی این دقت را تأیید می کند. با این حال ، بر خلاف آزمون رسمی ، ما موقعیت ششم ، تاج سمت راست را نیز آزمایش کردیم که حاکی از یک حاشیه جزئی در محدوده منفی بود. در حالی که این وضعیت در هنگام استفاده روزمره نادر است – فقط هنگام بالا بردن مچ دست برای خواندن زمان اتفاق می افتد – برای افرادی که ساعتهای خود پیچ ​​در پیچ خود را روی پیچ های ساعت نگهداری می کنند ضروری است زیرا بسیاری از این ماشین ها ممکن است در هنگام استراحت ساعت ها را در حالت عمودی قرار دهند دوره هایی که می توانند چندین ساعت طول بکشد.

کالیبر Tudor MT5602 از استانداردهای صدور گواهینامه کرونومتر COSC برخوردار است.

ویژگی های فنی مختلف “Movement Tudor” MT5602 قسمت دوم فلسفه نام تجاری را برآورده می کند: مقاومت. اول از همه ، ماهیت مستحکم حرکت ۶.۵ میلی متر به ارتفاع تضمین می کند که به دلیل تغییرات جزئی تحمل ، هیچ مشکل عملکردی رخ نخواهد داد. ثانیا ، تعادل فقط در یک طرف خروس پشتیبانی نمی شود بلکه در عوض کاملاً صاف و ایمن در زیر پل قرار دارد. و سوم اینکه ، سیلیکون مو اطمینان می دهد که در صورت ایجاد اختلال یا ضربه ناشی از خطاهای مرکز یا تغییر شکل ، هیچ انحرافی در نرخ رخ نخواهد داد.

ویژگی های کیفی اضافی جنبش ساخت شامل ذخیره طولانی ۷۰ ساعته برق و تعادل اینرسی متغیر با چهار پیچ تنظیم می باشد. نرخ دیگر با تغییر در طول فعال بهار تعادل تنظیم نمی شود ، همانطور که در مورد هنگامی که Heritage Black Bay دارای یک حرکت ETA بود. حتی اگر Tudor از تنظیم کننده ظریف متفاوتی در ETA 2824 استفاده کرد ، اینرسی متغیر پایدار تنها با تغییر حرکت داخلی آن امکان پذیر بود.

دستبند پیوند ساعت در یک قفل تاشو و قفل ایمنی خاتمه می یابد.

این برند در تزئین حرکت بسیار کم هزینه یا هزینه کرده است ، که با فلسفه ارائه فن آوری های ساعت معتبر با قیمت مناسب سازگار است. علاقه مندان به ساعت مکانیکی که ممکن است رانده شوند تا کیس بکس کاملاً نخ را باز کنند (البته با ابزار صحیح) ، حداقل تزئینات را کشف می کنند ، محدود به روتور اسکلت بندی شده و با برس ، که با نام Tudor حک شده است.

مشاهده
certina یک بررسی عملی از ساعت غواصی Certina DS PH200M

Tudor نمایش تاریخ برای Heritage Black Bay Dark را حذف کرده است ، که به نظر ما یک تغییر مثبت است. این ساعت مچی با طراحی ورزشی از سنت Tudor Oyster Submariner سال ۱۹۵۴ پیروی می کند ، که همچنین هیچ تاریخ نمایش ندارد. شماره گیری تمیز و بدون تزئین آن در ساعت ۱۲ دارای هشت نشانگر دور و سه مستطیل و یک نشانگر مثلثی است. عقربه های ساعت و ثانیه ای چشمگیر با اشکال مشخص “دانه برف” را می توان در نسل دوم Submariner جستجو کرد ، که توسط Tudor در سال ۱۹۶۹ ارائه شده است. مقاومت در برابر آب ساعت مانند امروز در سال ۱۹۵ ۲۰۰ متر است. این بسیار چشمگیر است ارزش در زمان پیشگامان غواصی و برای اکثر غواصان تفریحی امروز کافی است.

به این ترتیب ، Heritage Black Bay Dark بهترین مدل های کلاسیک را متحد می کند – اکنون با لباس سیاه و سفید معمولی یک ساعت ورزشی بسیار مرسوم ، مد است. این جالبترین راه برای شیرجه است – نیازی به ذکر نیست که بهترین راه برای آوردن تاریخ غواصی در نوار ساحلی است.

مشخصات:
تولید کننده: Montres Tudor SA ، Rue François Dussaud 3-7 ، ۱۲۱۱ ژنو ۲۶ ، سوئیس
شماره مرجع: ۷۹۲۳۰DK
توابع: ساعت ، دقیقه ، ثانیه
حرکت: کالیبر MT5602 ، اتوماتیک ، کرونومتر ، ۲۸۸۰۰ ولت در ثانیه ، ۲۵ جواهر ، مکانیزم هک ، فنر تعادل سیلیکون ، پیچ های ریز تنظیم کننده روی تعادل اینرسی متغیر ، کمک فنر Incabloc ، ذخیره نیرو = ۷۰ ساعت ، قطر = ۳۱.۸ میلی متر ، ارتفاع = ۶.۵ میلی متر
مورد: فولاد ضد زنگ با روکش PVD ، حاشیه غوطه وری یک طرفه با ردیابی آلومینیوم ، کریستال یاقوت کبود منحنی با پوشش غیر بازتابنده در داخل ، تاج پیچ دار ، کیس بکس کاملاً رشته ای با روکش PVD ، مقاوم در برابر آب در برابر ۲۰۰ متر
بند و قلاب: دستبند استیل ضد زنگ با روکش PVD با یک قلاب تاشو ایمنی یک طرفه ، بند پارچه ای اضافی با دستگیره شاخدار فولاد ضد زنگ با روکش PVD
رتبه بندی نتایج (انحراف در چند ثانیه در ۲۴ ساعت):
شماره گیری +۳
شماره گیری کنید ۰
تاج +۱
+۳ را تاج بزنید
تاج +۳ را ترک کرد
تاج درست -۱
بزرگترین انحراف ۴
انحراف متوسط ​​+۱.۵
دامنه متوسط:
موقعیت های مسطح ۲۹۰ درجه
موقعیت های آویزان ۲۵۲ درجه
ابعاد: قطر = ۴۱ میلی متر ، ارتفاع = ۱۵.۵ میلی متر ، وزن = ۱۷۰ گرم
تنوع: با بند چرمی کهنه و بند پارچه ای اضافی (۴۱۵۰ دلار)
قیمت: ۴۴۷۵ دلار

مشاهده
ساعت مچی ایده آل شما چیست؟ این یک برنامه 10 مرحله ای برای یافتن آن است

نمرات:
بند و قلاب (حداکثر ۱۰ امتیاز): اتمام برتر دستبند استیل و قلاب تاشو یک طرفه با میله ایمنی ؛ پیوندها دارای اتصالات پیچ هستند ، نه پین. ۸
عملیات (۵): مکانیزم هک و تاج پیچ بزرگ شیاردار. یک اشکال: استفاده از لبه در هنگام استفاده از دستکش غواصی متنوع است. ۴
مورد (۱۰): قاب استیل در برابر ۲۰۰ متر در برابر آب مقاوم است و دارای یک حاشیه چرخان خوب ضرب و شتم است. مسیر آلومینیوم غوطه وری و پوشش PVD محکم ترین راه حل نیستند. ۸
طراحی (۱۵): Heritage Black Black Bay ورزشی است ، اگرچه بی نظیرترین نسخه از ساعت محبوب غواصی نیست. ۱۳
خوانایی (۵): خواندن زمان هر دو روز و شب ساده است. زمان غواصی فقط در زیر نور مناسب به راحتی قابل خواندن است. ۴
پوشیدن راحتی (۱۰): وزن ۱۷۰ گرم ، این ساعت راحت است و روی دستبند استیل کاملاً سنگین نیست. ۹
حرکت (۲۰): جنبش داخلی طراحی محکم دارد و با دقت در سطح کرونومتر اجرا می شود. حداقل دکوراسیون ۱۵
رتبه بندی نتایج (۱۰): فقط ۱.۵ ثانیه در روز در دستگاه تایمر و مچ دست بیاورید. بیشترین انحراف تنها ۴ ثانیه بود. ۹
ارزش (۱۵): قیمت ۴۴۷۵ دلار برای چنین ساعت مچی تولیدی با طراحی بسیار خوب و عملکردهای قوی و پیشرفته خیلی زیاد نیست. ۱۳
کل: ۸۳ امتیاز

معرفی چهار ساعت مچی مخصوص غواصی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.