مد و استایل

پنج ساعت با جزئیات و بندهای نارنجی

Clockwork Orange: پنج ساعت با صفحه شماره گیری ، جزئیات و بندهای نارنجی

 پنج ساعت با جزئیات و بندهای نارنجی

در حالی که ساعت ها طیف گسترده تری از گزینه های رنگی را برای شماره گیری ، بندها و سایر جزئیات خود در نظر می گیرند ، رنگ نارنجی در طیف در حال گسترش نسبتاً کمیاب است ، هرچند غیر قابل انکار برای طرفداران طرفدار وفادار جذاب است. در اینجا پنج ساعت مشخص شده است که رنگ نارنجی در آنها غالب است.

HUBLOT BIG BANG TOURBILLON SAPPHIRE ORANGE اتوماتیک

هابلوت افتخار این را دارد که اولین سازنده ساعت است که گلدان های یاقوت کبود را در مقیاس صنعتی تولید می کند و حتی به دلیل نقش اصلی آن در ایجاد تغییرات رنگی جدید در این ماده دشوار برای ماشین – اخیراً نارنجی ، افتخار بیشتری می کند. مورد ۴۵ میلی متری شفاف یاقوت کبود Big Bang Tourbillon Automatic Orange Sapphire از طریق فرایندی که شامل تیتانیوم و کروم است به دست می آید. این بند به یک نوار لاستیکی سازه ای نارنجی و ساختاری با الگوی امدادی خط دار متصل می شود که مجهز به سیستم تعویض پذیری ثبت شده یک کلیک Hublot است. در داخل اولین مورد جهان ، اولین حرکت در جهان قرار دارد ، Calibre MHUB6035 Hublot ، یک حرکت توربیلون اسکلت دار و خود پیچ ​​در پیچ که سه روز از استقلال خود را با استفاده از میکرو روتور طلای ۲۲k که به صورت غیرمتعارف در ساعت ۱۲ قرار گرفته است ، جمع می کند. سمت شماره گیری قیمت: ۱۶۹،۰۰۰ دلار ، محدود به ۵۰ قطعه.

Hublot Big Bang Tourbillon Automatic Orange Sapphire

BREITLING ANDURANCE PRO

مشاهده
چقدر پایین تر می توانند بروند؟ 4 ساعت غواصی در اعماق دریا

با الهام گرفتن از مدل ۱۹۷۰ گرا ورزشی به نام Breitling Sprint ، و انعکاس رنگهای پررنگ و پررنگ آن دهه ، Endurance Pro که اخیراً منتشر شده است ، حاوی حرکت SuperQuartz فوق العاده جبران شده Breitling است که ۱۰ برابر دقت کوارتز سنتی و سه برابر ارائه می دهد دوام باتری تا چهار سال. این موارد ۴۴ میلی متری از Breitlight ساخته شده اند ، ماده ای پلیمری اختصاصی که ضد مغناطیسی ، غیر حساسیت زا ، سبک تر از تیتانیوم است و در برابر خراش ، کشش و خوردگی مقاوم است. عملکردهای ساعت که به ورزشکاران و افراد خارج از منزل اختصاص یافته است ، شامل یک حاشیه چرخان دو طرفه با نقاط قطب نما (N ، S ، E و W) ، یک حاشیه داخلی است که با مقیاس ضربان سنج مشخص شده و یک کرونوگراف ۱/۱۰ ثانیه است. تسمه های لاستیکی “Diver Pro” با رنگ جزئیات شماره گیری و تاج مطابقت دارد. قیمت: ۳۰۰۰ دلار.

Breitling Endurance Pro

ROLEX OYSTER PERPETUAL 36

Rolex در سال ۲۰۲۰ پالت چشمگیر خود را گسترش داد و چندین مدل را به سری سه دستی Oyster Perpetual 36 با صفحات لاکی پر جنب و جوش در پنج مسیر رنگی جدید اضافه کرد: صورتی آب نبات ، آبی فیروزه ای ، زرد ، سبز و نوع نارنجی که Rolex دوبله “قرمز مرجانی”. این کیف ضد آب دارای قطر متوسط ​​۳۶ میلی متر است و از فولاد ضد زنگ ۹۰۴L ساخته شده است ، که نام داخلی آن در Rolex “Oystersteel” است. نشانگرهای ساعت با Chromalight ، ماده درخشان انحصاری که درخشش آبی طولانی مدت در تاریکی منتشر می کند ، درمان می شوند. این قاب دارای یک تاج سیم پیچ Twinlock و یک قاب محافظ پیچ دار است که با یک ابزار خاص در جای خود قفل می شود و فقط به ساعت سازان Rolex اجازه می دهد تا به حرکت ، کالیبر ۳۲۳۰ ساخت Rolex دسترسی داشته باشند. حرکت خود سیم پیچ با مجهز است یک موی آبی پاراکروم ، یک کمک فنر پارافلکس و یک روتور “همیشگی” که ذخیره انرژی ۷۰ ساعته را جمع می کند. قیمت: ۵۶۰۰ دلار.

Rolex Oyster Perpetual Coral
Rolex Oyster Perpetual 36 in Coral Red
شکل>

BELL & ROSS BR 03-92 DIVER ORANGE

غواص BR 03-92 ، با استفاده از غواصان و سایر متخصصان زیر آب ، مطابق با استاندارد ISO 6425 برای ساعت های غواصی است – از جمله حداقل مقاومت در برابر آب ۱۰۰ متر ، یک حاشیه چرخشی کالیبره شده برای تنظیم زمان غواصی و شاخص ها خوانا در زیر آب مورد ارگونومیک مربع شکل آن ، ساخته شده از فولاد صیقلی صیقلی ، دارای قطر ۴۲ میلی متر و مقاوم در برابر آب تا ۳۰۰ متر است. طرح “دایره در مربع” آن دارای یک حاشیه ۶۰ دقیقهه یک جهته با یک نقطه لومینسانس در ساعت ۱۲ جهت جهت گیری است. رنگ نارنجی که برای اولین بار در ۰۳-۰۲ BR در اینجا استفاده می شود ، رنگ ایمنی دریایی است که برای لباس غواصان نجات استفاده می شود. تضاد با سطح نارنجی رنگ شده ، شاخص های ساعت اعمال شده سفید و عقربه های اسکلت سیاه هستند. درون این قفس یک قفس داخلی ساخته شده از آهن نرم وجود دارد که از حرکت – BR-Cal.302 ، مبتنی بر Sellita SW 300.1 – در برابر اثرات میدان های مغناطیسی محافظت می کند. قیمت: ۳،۹۰۰ دلار.

زنگ و Ross BR 03-92 Diver Orange

PATEK PHILIPPE AQUANAUT REF. 5968A

Patek در سال ۲۰۱۸ کرونوگرافی به اسپرت ترین و در دسترس ترین خانواده خود ، Aquanaut اضافه کرد. قاب فولادی ۴۲ میلی متری این ساعت ، با حاشیه هشت ضلعی آن که به آرامی گرد می شود ، دارای یک تاج پیچ دار است که بین شانه های یک خم قرار گرفته است محافظ تاج ، که از هر طرف با دو فشار دهنده کرونوگراف کشیده مرز است. صفحه مدرج خاکستری روشن تا تاریکی از الگوی برجسته آشنا محدوده Aquanaut استفاده می کند ، با اعداد عربی و شاخص های طلای سفید. نشانه های کرونوگراف با کنتراست بالا ، نارنجی روشن ، از جمله عقربه های ثانیه مرکزی ، هش مارک های ۱/۴ ثانیه ای در مقیاس مسیر راه آهن محیطی و عقربه و شاخص های فرعی ۶۰ دقیقه ای است. ساخت Patek Philippe Caliber CH 28-520 C با عملکرد کرنوگراف flyback یکپارچه که ترکیبی از کنترل چرخ چرخ ستون و یک کلاچ دیسک عمودی مدرن است ، در داخل ضربان می زند. الگوی برجسته شماره گیری روی بند لاستیکی نارنجی ادامه می یابد. قیمت: ۴۳،۷۷۰ دلار.

Patek Philippe Aquanaut Chronograph Ref. 5968A-001 - Orange strap
Patek Philippe Aquanaut Chronograph Ref. 5968A-001

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.