گارانتی سلامت و کیفیت کالا

شیک پوش؛ ضمانت سلامت

تیم فروشگاهی شیک پوش سلامت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با ضمانت سلامت کالایی خود عرضه می‌کند. از آنجا که شیک پوش برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از شیک پوش خریداری می‌کنند.

شیک پوش؛ فقط کالای با کیفیت

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت شیک پوش توسط نمایندگان ما کیفیت سنجی شده و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و شیک پوش هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در شیک پوش عرضه می‌شوند سالم هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا بی کیفیت در سایت شیک پوش به فروش نمی‌رسد. از این رو است که شیک پوش سالم بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.