سیستم همکاری در فروش| قوانین و مقررات کلی

 

قوانین و مقررات کلی سیستم:

این قوانین و مقررات به منظور همکاری با سیستم همکاری در فروش (شیک پوش) می باشد. هر شخص حقیقی و یا حقوقی انحصارا با قبول شرایط ذیل میتواند عضو سیستم همکاری در فروش شیک پوش شود که از این به بعد، همکار نامیده خواهد شد.
شرایط کلی عضویت در سیستم همکاری در فروش شیک پوش 
به شرح موارد ذیل بوده و کلیه همکاران ملزم و متعهد به انجام کامل مفاد آن می باشند.

*  عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سیستم به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه میباشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل جهل به قوانین و عدم محاسبه کافی از تایید آن سر باز زند.

 

حقوق و تعهدات فروشگاه آنلاین شیک پوش:
* فروشگاه آنلاین شیک پوش متعهد می شود که به طور منظم همکار را در جریان اطلاعات ضروری در مورد تغییرات کمی و کیفی محصولات فروشگاه آنلاین شیک پوش قرار دهد.
* این نمایندگی بازاریابی غیر انحصاری بوده و فروشگاه آنلاین شیک پوش این حق را برای خود قائل است که قراردادی مشابه با دیگر افراد حقیقی یا حقوقی امضاء نماید.
* این قرارداد هیچ گونه تعهد استخدامی برای فروشگاه آنلاین شیک پوش ایجاد نمی کند و از شمول قانون کار و بیمه خارج است.
* فروشگاه آنلاین شیک پوش نباید همکار را ملزم به فعالیت و کار کردن در زمان یا مکان خاصی نماید.

تعهدات همکار ( بازاریاب ) :
* همکار متعهد می شود که همه اطلاعات و اسناد فراهم شده توسط فروشگاه آنلاین شیک پوش را اکیداً محرمانه تلقی کند و از آنها در راستای منافع خودش یا شخص ثالث استفاده نکند.
* همکار نباید ادعا کند که در استخدام فروشگاه آنلاین شیک پوش است. به هنگام معرفی فرصت های شغلیِ شرکت، باید تأکید کند که پیشنهاد این کار، پیشنهاد راه اندازی یک تجارت مستقل است، نه پیشنهاد استخدام. به علاوه، همکار به هیچ وجه اختیار ندارد مسئولیتی را از طرف فروشگاه آنلاین شیک پوش بر عهده کسی بگذارد یا کسی را مقید به انجام وظیفه ای از طرف شرکت کند.
* همکار نمی تواند به جای همکار دیگری سفارش بدهد مگر با تأیید کتبی آن همکار .
* همکار بدون داشتن مجوز کتبی از فروشگاه آنلاین شیک پوش نمی تواند از ابزارهای تبلیغاتی نظیر اینترنت، پیام کوتاه و یا هر وسیله ای غیر از تبلیغات کلامی استفاده نماید.
* تحت هیچ شرایطی همکار حق بسته بندی مجدد و هرگونه تغییر در بسته بندی یا برچسب های محصولات را ندارد. محصولات فروشگاه آنلاین شیک پوش فقط باید در بسته بندی اصلی خود به فروش برسد.
* همکار اختیار اهدا، فروش، واگذاری یا انتقال امتیاز توزیع کنندگی خود را به دیگران ندارد .
* هیچ بازاریابی نباید محصولات فروشگاه آنلاین شیک پوش ر ا از طریق حراج اینترنتی عرضه نموده و به فروش رساند. فروش به غیر از مصرف کننده نهایی ممنوع می باشد. هیچ یک از منابع منتشره شرکت(جزوات آموزشی، بروشور، خبرنامه، کاتولوگ و …) نباید فروخته شود.
* ارسال هرزنامه اینترنتی (ارسال ایمیل به کسانی که مایل به دریافتش نیستند) کاملاً غیر مجاز است.

*  همکار باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام برای معرفی محصول پرهیز کند.

*  تبلیغات برای سایت های غیر اخلافی و نامناسب با شرع مقدس جمهوری اسلامی ایران ممنوع میباشد.

*  همکار نباید با ثبت سفارشات دروغین سعی در فریب سیستم نماید و همچنین باید از روش های متعارف و صحیح اقدام به بازاریابی و فروش محصولات کند و ازبزرگنمایی ، تبلیغات دروغین ، تصاویر و توضیحات نا مرتبط و هر گونه شیوه و روشی که خریدار را به اشتباه وادار به خرید محصولات کند بپرهیزد.

*  در هیچکدام از سایتهای همکار نباید آموزش دزدی، ساخت بمب و مشروبات الکلی و هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.

*  درآمد همکار بر اساس جمع پورسانتهای حاصل از محصولات فروخته شده توسط تبلیغات همکار محاسبه می شود.

*  سیستم در هر زمان میتواند قوانین و مقررات خود را تغییر دهد و لازم است که همکار، فعالیت خود را با قوانین و مقررات جدید تطبیق دهد. در غیر اینصورت میتواند از عضویت در سیستم خارج شود.

 *  چنان چه یک کاربر با ثبت نام های متعدد ، ثبت اطلاعات دروغین در فرم عضویت و نظایر آن سعی در فریب سیستم همکاری در فروش (شیک پوش) نماید، عضویت ایشان در سیستم لغو شده و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

 *  کلیه همکاران ملزم به ارائه اطلاعات صحیح از جمله نام و نام خانوادگی ، شماره حساب بانکی ، پست الکترونیک و شماره تلفن خود می باشند.

 *  چنان چه سیستم همکاری در فروش (شیک پوش) با بررسی اطلاعات وارد شده در فرم عضویت توسط یک همکار همچون: نام و نام خانوادگی ، شماره حساب بانکی و نام صاحب حساب ، شماره تلفن ،  پست الکترونیک ، آدرس وب سایت و یا با بررسی آی پی ( ip ) ، پی به تخلف و فریبکاری همکار ببرد ، عضویت ایشان در سیستم لغو شده و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

*  در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، مسئولیت پاسخگویی و یا عندالزوم جبران خسارت بر عهده همکار میباشد.

*  در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، عضویت ایشان در سیستم لغو می شود و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

 *  همکار می بایست قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی و حقوق مولف و مصنف و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.

 *  سیستم همکاری در فروش (شیک پوش) در هر زمان می تواند فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد.

 *  کلیه حقوق مالکیت سیستم و سایت شامل متون، تصاویر و غیره به سیستم همکاری در فروش مارکت سیتی تعلق دارد.

تمامی پاداش های موجود در سیستم همکاری در فروش ملزم در صورت خرید اولیه فعال می شود و لذا همکار در صورت نداشتن شرایط اولیه نباید در خواست دریافت وجه و استفاده از سیستم کیف پول نماید در صورت مشاهده ادامه همکاری با همکار لغو شده و پرداختی انجام نخواهد شد.

نکته : سیستم در ازای ثبت‌نام کاربر معرفی شده، معرف (همکار) کمیسیونی به عنوان پاداش در نظر گرفته که پس از اولین خرید تکمیل شده توسط کاربر معرفی شده در نظر می گیرد بنابراین لطفا از ثبت نام های متعدد با آدرس های متفاوت جدا خود داری کنید.

حل اختلاف:
در صورت بروز اختلاف بین طرفین و عدم حصول سازش، داور مرضی الطرفین واجد صلاحیت رسیدگی به اختلاف می باشد، رای کمیته در این خصوص قطعی می باشد.